Gizlilik

GİZLİLİK BEYANI

 

Bu beyan Sanayiden Sanayiye web sitesinin gizlilik politikasını içerir. SANAYİDEN SANAYİYE WEB sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

SANAYİDEN SANAYİYE WEB üyelik ve kullanım aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, SANAYİDEN SANAYİYE olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, web sitesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, SANAYİDEN SANAYİYE WEB, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilebilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, bilgi vermek, hizmetler hakkında bilgilendirme amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek amacıyla kullanılmaktadır.

Etiketler